Nieprzewidziane wydatki za granicą? Szybki przelew z Polski do UK za darmo uratuje sytuację

Życie na emigracji tylko pozornie jest bezstresowe. Chyba każdemu na obczyźnie przytrafiły się zupełnie niespodziewane sytuacje, które wymagały dostępu do większej gotówki. Awaria samochodu, konieczność zmiany miejsca zamieszkania, nieudana inwestycja, padnięcie ofiarą oszustwa – to tylko kilka standardowych przykładów. Problem zaczyna się w momencie, gdy tych pieniędzy na brytyjskim koncie zwyczajnie nie ma. Co wtedy? Idealną receptą na nieprzewidziane wydatki za granicą jest szybki przelew z Polski do UK – najlepiej darmowy. Sprawdź, jak i gdzie z tego skorzystasz

Szybki przelew z Polski do UK za darmo?

Przywykliśmy do tego, że w życiu nie ma nic za darmo, a jednak nadal można dać się mile zaskoczyć. Taką bezpłatną usługę realizowania przelewów z Polski do Wielkiej Brytanii uruchomiła firma EasySend. Możemy jej zlecić bez żadnych opłat standardowy przelew w wariancie FAST, czyli realizowany w ciągu 1 dnia roboczego.

Zapytasz: no dobrze, ale na czym właściwie zarabia firma? To proste: na kursie walutowym, przy czym EasySend bierze tutaj na siebie całe ryzyko związane z wahaniami kursowymi oraz oferuje bardzo atrakcyjny kurs, znacznie korzystniejszy niż bankowy.

Czyli: jeśli użyjesz kalkulatora na stronie https://www.easysend.pl/przelewy-do-uk, wpiszesz w nim kwotę przelewu np. 1000 złotych, to od razu dowiesz się, jaka kwota w funtach zostanie zaksięgowana na koncie odbiorcy. Pod tym względem oferta EasySend jest o wiele bardziej opłacalna niż jakiegokolwiek banku. Nie musisz się przejmować ani podwójnym przewalutowaniem, ani bardzo wysokim spreadem, którego wysokość tak naprawdę poznasz dopiero po fakcie.

Warto wiedzieć

EasySend jest najlepiej ocenianą przez klientów firmą w swojej branży. Na niezależnym portalu TrustPilot ma ocenę aż 4,9/5. To świadczy o wysokim poziomie zaufania do marki oraz o jej profesjonalizmie.

W jakiej sytuacji uratuje Cię taki przelew?

W zasadzie w każdej, którą można zaliczyć do kategorii gardłowych. Żyjąc na emigracji musisz się liczyć z tym, że coś pójdzie nie tak i pilnie będziesz potrzebować np. wsparcia finansowego od najbliższych w kraju. Aby nie narażać ich na dodatkowe koszty, warto wówczas skorzystać właśnie z opcji darmowego przelewu z Polski do UK w EasySend.

Szybkie zorganizowanie gotówki za granicą nie zawsze jest takie proste. Jeśli pilnie potrzebujesz pieniędzy, aby na przykład zarezerwować sobie atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia czy wpłacić zaliczkę za samochód, nie możesz czekać, aż bank łaskawie zrealizuje przelew. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem będzie usługa przelewu SuperFAST z Polski do Wielkiej Brytanii. Środki przesłane w ten sposób mogą zostać zaksięgowane na Twoim brytyjskim koncie nawet w ciągu 10 minut, a opłata wynosi zaledwie 15 złotych.

Warto wiedzieć

Prowizje w EasySend są stałe, czyli niezależne od kwoty przelewu.

Nie zapominajmy też, że wielu Polaków pracujących na Wyspach Brytyjskich planuje szybki powrót do ojczyzny po odłożeniu odpowiedniej kwoty pieniędzy, na przykład na zakup mieszkania w Polsce czy budowę domu. Środki te bardzo często są gromadzone na kontach oszczędnościowych w polskich bankach. Gdy trzeba pilnie po nie sięgnąć i przelać na brytyjski rachunek, warto skorzystać ze wspomnianej opcji przelewu SuperFAST w EasySend, ponieść nieprzewidziany wydatek i uniknąć poważniejszych konsekwencji, na przykład karnych odsetek.

To prawda, że życie lubi zaskakiwać. Mamy jednak do dyspozycji narzędzia, które pozwalają nam wyjść z trudnych sytuacji obronną ręką. Trzeba tylko z nich korzystać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj