Skórzana saszetka męska – idealny prezent na każdą okazję

Szukasz prezentu dla swojego męża, brata, ojca, syna, jednym słowem faceta? Powinno to być coś niebanalnego i niepowtarzalnego? Nie chcesz, żeby prezent od ciebie wylądował w zakamarkach szuflady, jak wiele poprzednich? Chcesz, by to coś służyło obdarowanemu każdego dnia? Nie masz pomysłu? To przecież proste. Wystarczy tylko przyjrzeć się dokładnie danemu panu, poznać jego przyzwyczajenia i codzienne potrzeby. Już wiecie? Tak jest. Skórzana saszetka męska przebije wszystko inne. Dlaczego? Oto powody.

Saszetka skórzana męska – niezbędnik faceta

Z czym boryka się każdy mężczyzna każdego dnia? Tak, stale zapomina, gdzie podział klucze od mieszkania, telefon lub dokumenty. Sprawa jeszcze bardziej się komplikuje, jeśli pan jest zmotoryzowany. Do codziennych akcesoriów należy doliczyć dokumenty pojazdu, pilot bądź kluczyki. Niektórzy w dalszym ciągu noszą przy sobie przedni panel radiowy. Gdzie to wszystko ma się zmieścić? W reklamówce bądź obszernej teczce? Nie, drodzy państwo. Lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku mamy już na szczęście za sobą. Obecnie prym wiodą skórzane saszetki męskie, nie tylko dlatego, że są praktyczne. Dodają mężczyźnie klasy i to się liczy.

Kolejny przykład? Proszę bardzo.

Wyobraźmy sobie dystyngowanego pana w świetnie skrojonym garniturze i eleganckim płaszczu. Co nie pasuje do tego wizerunku? Odstające części garderoby z powodu wypchanych kieszeni marynarki. Czar pryska w jednej chwili.

Czy ten sam pan trzymający w dłoni gustowną saszetkę skórzaną męską nie prezentowałby się znacznie dostojniej? Pytanie jest raczej retoryczne, oczywiście, że tak.

I najistotniejsze, każdy kolejny dzień będzie przypominał obdarowanemu osobę, która wpadła na ten rewelacyjny pomysł, by w prezencie podarować mu wytworną i praktyczną skórzaną saszetkę męską.

Saszetka skórzana męska – jaka powinna być?

Panowie bez namysłu odpowiedzą, że powinien być to produkt funkcjonalny. Cóż, tak już mamy, że cieszą nas liczne przegródki, solidny zamek i koniecznie osobna komora na telefon. Kolor czarny będzie najodpowiedniejszy, ponieważ da się go dopasować do każdej stylizacji.

W żadnym wypadku nie twierdzę, iż mężczyźni nie mają dobrego gustu. Warto jednak pamiętać, iż fakt, że coś jest w stylu vintage, prawdopodobnie nie będzie argumentem decydującym o wyborze danego wyrobu.

Czy to oznacza, że rodzaj i faktura skóry, precyzja wykonania, odcień i zapach nie mają żadnego znaczenia?

Mają, i to ogromne, pod warunkiem, że osobą wybierającą saszetkę skórzaną męską spośród wielu dostępnych na stronie https://www.skorzany.com/pl/c/Saszetki/17 jest przedstawicielka płci pięknej.

Nie od dzisiaj bowiem wiadomo, że tylko kobieca spostrzegawczość i poczucie estetyki są w stanie skutecznie połączyć i docenić funkcjonalność oraz piękno zaklęte w przedmiotach.

Skórzane saszetki męskie – dostępne wzornictwo

Tym, co powinno wyróżniać saszetkę dla mężczyzny, jest jej trwałość. Z tego względu wykorzystanie grubej, lecz zarazem miękkiej i przyjemnej w dotyku skóry naturalnej, o fakturze matowej wydaje się idealnym rozwiązaniem. Wypada podkreślić, iż ten sam materiał jest wykorzystywany do produkcji skórzanej tapicerki samochodowej oraz w przemyśle meblarskim. To najlepsza rekomendacja trwałości materiału, z jakiego powinny być wykonane skórzane saszetki męskie.

Dodajmy, że mat pokrywający skórę jest nie tylko szalenie elegancki. Faktura tego typu jest także praktyczna z punktu widzenia utrzymania czystości wyrobu.

Pewien podziw może budzić pojemność saszetki. Niewyróżniająca się nadmiernymi gabarytami torebka jest w stanie pomieścić całą masę męskich akcesoriów:

  • klucze;
  • portfel;
  • telefon;
  • dowód rejestracyjny pojazdu;
  • paszport;
  • większą ilość gotówki;
  • prowiant;
  • butelkę wody;
  • długopis, marker;
  • pieczątki.

I to wszystko, przy wymiarach 16,5 cm X 24 cm X 8 cm (wysokość X szerokość X głębokość / przykład reprezentacyjny).

Jest także pewien drobiazg. Chociaż nie rzuca się w oczy, spełnia istotną funkcję z punktu widzenia wygody i bezpieczeństwa. Jest nim delikatnie wyglądający pasek, który wbrew temu, jak się prezentuje, stanowi stosunkowo mocny uchwyt zabezpieczający przed zgubieniem saszetki, wyrwaniem jej z dłoni, czy choćby wspomagający transport.

Środek saszetki wykończony jest atłasową podszewką, natomiast całość zamykają metalowe, półokrągłe trzpienie zamiast nietrwałych i mało estetycznych suwaków.

Chcesz, by prezent od Ciebie stale przypominał obdarowanemu, kim jesteś w jego życiu? Skórzana saszetka męska wypełni to zadanie wyśmienicie.

Powiązane wpisy

Polecane

Jak efektywnie zarządzać materiałami POSM?

POSM to skrót od anglojęzycznego terminu Point of Sale Materials, czyli materiały reklamowe wykorzystywane...

Księgowość w Toruniu – Twoja droga do bezpieczeństwa finansowego

W dynamicznym świecie biznesu, gdzie każdy szczegół ma znaczenie, księgowość stanowi fundament stabilności finansowej...

Efektywne magazynowanie z systemem WMS

Systemy magazynowe (WMS – Warehouse Management System) coraz częściej wdrażane są w polskich firmach....

Faktoring pełny z ubezpieczeniem należności – kiedy warto go...

Faktoring jest popularną usługą w wielu branżach, ponieważ pozwala on na łatwe pozyskanie środków...

Faktoring – co to i jak z niego korzystać?

Faktoring daje przedsiębiorcom możliwość łatwiejszego prowadzenia działalności, ponieważ pozwala on na finansowanie faktur z...

Eksperci finansowi i kredytowi – w czym Ci pomogą?

Mało kto może dziś sobie pozwolić na założenie własnej firmy, czy na kupno mieszkania...

Sprawdź również