Budowa hal stalowych – czy to się opłaca?

Prowadzenie firmy wiąże się między innymi z zapewnieniem odpowiedniej infrastruktury, która pozwoli na jej funkcjonowanie. I o ile małe działalności gospodarcze, tym bardziej jednoosobowe działalności usługowe często nie potrzebują żadnych budynków ani dużych pomieszczeń. Okazuje się, że wystarczy im pokój z biurkiem i krzesłem i dostępem do pomieszczeń socjalnych. To już w przypadku większych firm, zwłaszcza produkcyjnych i handlowych bez wydzielonych przestrzeni, pomieszczeń i hal się nie obędzie. Dlatego też większość przedsiębiorstw, a konkretniej mówiąc ich właścicieli, prędzej czy później staje przed decyzją w jakiego typu obiekty zainwestować.

OBIEKTY PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE – ROZWIĄZANIA DOSTĘPNE NA RYNKU

Obiekty przemysłowe to pojęcie bardzo szerokie i obejmuje różnego rodzaju obiekty wykorzystywane w przemyśle. Najbardziej popularnymi przykładami są ogólnie mówiąc hale magazynowe, hale produkcyjne, hale warsztatowe, hale montażowe, hale logistyczne, hale sprzedażowe, hale wystawowe, hale targowe itp. Powyższe przykłady wskazują na zastosowanie obiektów, więc teraz pytanie brzmi jaki rodzaj obiektu wybrać? Tak naprawdę decyzja zbiega się do wyboru między dwoma rodzajami obiektów tj. hale stalowe i hale murowane. Czasami w grę wchodzą również hale namiotowe, jeżeli wymagania na to pozwalają. Znane od dawna tradycyjne hale murowane to solidne, lecz kosztowne i czasochłonne rozwiązanie. Za to hale stalowe stanowią doskonałą alternatywę dla budynków murowanych zapewniając dużą wytrzymałość, przy jednoczesnej możliwości szybkiego postawienia hali i korzystniejszej cenie.

DLACZEGO HALE STALOWE?

Hale stalowe to hale o szerokim zastosowaniu, z jednej strony uniwersalne a z drugiej z kolei dostosowane do specyfiki działalności i indywidualnych potrzeb. Obiekty te niosą za sobą wiele możliwości. Są dostosowywane nie tylko pod względem wymiarów, ale również pod względem liczby pomieszczeń wewnątrz, okien, drzwi, bram, wszelkich elementów dodatkowych jak np. antresole czy suwnice oraz co ważne materiałów, z jakich są wykonane, a nawet koloru. Koszty budowy hali stalowej są stosunkowo niskie biorąc pod uwagę jej wytrzymałość i użyteczność i porównując z kosztami budowy hali murowanej. Co więcej dużą zaletą jest szybki czas realizacji inwestycji od samego projektu do odbioru obiektu. Dodatkowym plusem jest możliwość modyfikacji hali. Ze względu na modułową budowę i możliwość demontażu, halę stalową można w dowolnym momencie przebudować czy też powiększyć. Możliwość demontażu oznacza jednocześnie możliwość zmiany jej lokalizacji lub co więcej możliwość odsprzedaży. To jedynie część zalet, które czynią hale stalowe obiektami cieszącymi się dużą popularnością wśród inwestorów.

PRODUCENT HAL STALOWYCH STICK HALE

Firma Stick Hale to producent hal stalowych z wieloletnim doświadczeniem. Więcej na temat hal stalowych można znaleźć na stronie producenta www.stick-hale.pl Zespół realizuje inwestycje kompleksowo rozpoczynając od dokładnej analizy potrzeb inwestora, na podstawie której powstaje projekt, poprzez produkcję wszystkich niezbędnych elementów, transport na plac budowy, montaż hali, wykończenie i serwis posprzedażowy. Dostarcza swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku. Buduje hale stalowe na terenie całej Polski. Jeżeli są Państwo zainteresowani zapraszamy na powyższą stronę, na której można wypełnić formularz do wyceny budowy hali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj